REZERVOVANÉ: CORRIS: Predaj - 2 izb. byt, dokončenie v štandarde, pivnica, parking, Vrbové

Cena:
72 120,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Piešťany
Obec: Vrbové
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 55 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 3
Poschodí celkom: 4
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: BH9076
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v novostavbe Zelený domov v mestečku Vrbové, vzdialenom len 5 min. autom od kúpeľného mesta Piešťany. Bytový dom Zelený domov je situovaný neďaleko centra Vrbového, lokalita projektu ponúka pohodlnú dostupnosť v rámci mesta, prírody, blízkych Piešťan a v neposlednom rade aj diaľnice D1.

Bytový dom Zelený domov v sebe spája modernú architektúru, kvalitné materiály a vysoký bytový štandard, ktorý spĺňa súčasné potreby atraktívneho, moderného bývania. Koncepcia bytového domu bola navrhnutá tak, aby vytvorila komunitný typ bývania s benefitmi ako zázemie pre deti, šport, spoločenské aktivity, samozrejme s množstvom zelene v tesnom okolí. Výhľady na kopce Malých Karpát, v prípade bytov na vyšších nadzemných podlažiach, sú benefitom, ktorý oceníte počas celého roka.
Použitie moderných systémových riešení a kvalitných materiálov majú priamy vplyv na vysokú energetickú triedu objektu, resp. na nízke náklady za energie.

Ponúkaný 2 izbový byt s prevažne západnou orientáciou je tichý, orientovaný je smerom do záhrad s pekným výhľadom na okolie, nachádza sa na 2 podlaží z 5. Plocha bytu: 55.3 m2 (z toho balkón cca 5.6 m2) + pivnica 1.2 m2.
Moderné dispozičné riešenie bytu pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej kúpeľne, samostatného oddeleného WC, samostatnej izby a rozľahlej a slnečnej obývacej izby spojenej s kuchyňou, presvetlenej tromi oknami, z toho s jedným francúzskym v kombinácii s dverami s prístupom na balkón.
Tehlová konštrukcia objektu, vlastná kotolňa v dome, plastové okná s funkciou mikro vetrania, ktoré majú vynikajúce zvukové a tepelno-izolačné vlastnosti, rozvody pre internet a káblovú televíziu v bytoch, bezpečnostné vchodové dvere, pivničná kobka v cene bytu...apod., sú len stručným zhrnutím niektorých parametrov, ktoré projekt Zelený domov poskytuje.

Prevedenie bytu: byt je takmer dokončený (podlahy - plávajúca podlaha, dlažby, obklady, zárubne + dvere, sanita - vaňa, WC, batérie, svietidlá, kuch.zástena, maľovka a ďalšie doplnky) a je pripravený na Vaše dozariadenie, ktorým si vytvoríte svoj vlastný domov.

Cena: 72.120,- € s DPH (vrátane pivničnej kobky)
K bytu je možné dokúpiť vonkajšie parkovacie státie v cene 3.600,- € s DPH, nachádzajúce sa priamo pred bytovým domom.

Byt je kúpou ihneď voľný k dispozícii.

V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru:
- sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku
- zabezpečíme bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru prostredníctvom našich zmluvných partnerov

Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - textová a fotografická dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spol. Real Market Development, s.r.o.

Maklér:

makler
Ing. Branislav Harmat
+421908233430
harmat-ZVNC-corris.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.