CORRIS: Nebytový priestor, rekuperácia, klimatizácia, coworking, bývanie

Cena:
187 500,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava V
Obec: Bratislava-Rusovce
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 100 m2
ID inzerátu: 2BH9111
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj bezbariérový nebytový - obchodný / kancelársky priestor v lukratívnej časti Bratislava-Rusovce, Starorímska ul., v projekte Gaštanová Alej II. Tento projekt je možné charakterizovať ako nadštandardné bývanie v kondomíniu niekoľkých nízko-podlažných budov so spoločným privátnym parkom s relax zónou a detským ihriskom. Súčasťou areálu je aj privátny interiérový wellness (bazén, posilňovňa, vírivka, sauny), ktorý je tiež možné využívať za výhodných podmienok.

Výborná ponuka z pohľadu investície, ako zaujímavého priestoru na prenájom, či už ako coworking-ové centrum, alebo z pohľadu samotného využitia priestoru ako obchodnej prevádzky alebo kancelárií s možnosťou zriadenia firemného sídla na adrese. Možnosť aj bývania alebo ubytovania, čomu je priestor vhodne prispôsobený.

Bytový dom, v ktorom sa priestor nachádza, má celkovo 3 podlažia. Ponúkaný priestor sa nachádza na zvýšenom prízemí (1.NP) s oknami/výkladmi do ulice.
Stav objektu: 8 ročná novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová.
Plocha priestoru: cca 100m2 + terasa (27m2) rozprestierajúca sa pozdĺž celého priestoru, pričom východ na terasu je možný cez 3 plnohodnotné uzamykateľné exteriérové dvere, ktoré môžu slúžiť aj ako samostatné vchody.
Dispozícia: Priestor pozostáva zo 4 samostatných miestností, predsiene, chodby, kúpeľne (s dvoma umývadlami, vaňou, bidetom a WC), ďalšieho samostatného WC, skladu a technickej miestnosti.

Vybavenie: Plnohodnotná kuch. linka vrátane spotrebičov, vinylová podlaha v kombinácii s dlažbou, hliníkové okenné profily (3-sklo), stropy v industriálnom štýle (betón) s priznanými štýlovými rozvodmi vetrania rekuperačnej jednotky, podlahové kúrenie z vlastnej kotolne domu a individuálnou reguláciou v každej miestnosti.
Ostatné vybavenie: stropné led svietidlá, klimatizácia v každej miestnosti (TOSHIBA), rekuperácia (Zehnder), KTV, internet.
Verejné parkovanie možné priamo pred priestorom.

Priestor sa ponúka na predaj v dokončenom funkčnom stave, je nadštandardne vybavený, a krátku dobu bol využívaný ako kancelárie a tiež aj ako byt.

Cena: 187.500,- € bez DPH (t.j. s DPH 225.000,- €) vrátane kompletného vybavenia.

Cena zahŕňa:
- kompletný právny servis zabezpečený zmluvným právnikom
- preverenie právneho stavu nehnuteľnosti na katastri
- notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
- správny poplatok za štandardný vklad vlastníckeho práva do katastra
- zabezpečenie daňového a právneho poradenstva
- poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone realitnej činnosti
- garanciu pre klientov zaručenú Garančným fondom NARKS
- províziu pre realitnú kanceláriu

V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať. corris.sk

Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - textová a fotografická dokumentácia je majetkom a autorským dielom spol. CORRIS s. r. o..

Maklér:

makler
Ing. Branislav Harmat
+421908233430
harmat-ZVNC-corris.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.